Online labbūtības programma uzņēmumiem

Parūpējies par savas komandas veselību un možu garu, piesaki savu uzņēmumu 21 diena labbūtībai izaicinājumā!

Kas slēpjas zem vārda labbūtība?

Kustība - Vingrinājumi turpat pie darba galda, mājās vai ofisā. Īsāki un garāki treniņu video

Uztura ieteikumi Veselībai un enerģijai

Dienas impulss Apzinātībai, produktivitātei un emocionālai labbūtībai

Anti STRESS Elpošanas un Jogas vingrinājumi

No kā sastāv programma?

Nodrošini savai komandai piekļuvi labbūtības impulsiem katrai dienai ērtā aplikācijā. Programma sastāv no sertificēta fitnesa trenera izstrādātiem vingrinājumiem katrai dienai, kā arī integrālā kouča izstrādātiem impulsiem produktivitātei un jaunu perspektīvu enerģiskai dienai!

Kāds ir treniņš?

Treniņi piemēroti dažādiem sagatavotības līmeņiem, tai skaitā iesācējiem. Katrs treniņš sākas ar iesildīšanos, kurai seko darbs ar galvenajām muskuļu grupām: sēžu un gūžas muskulatūru, kāju muskulatūru, korseti stiprinošiem vingrinājumiem, vingrinājumiem rokām un pleciem. Vingrinājumu kompleksu noslēdzam ar stiepšanos un relaksāciju.

Kāds ir dienas impulss

Labbūtības impulsi ir par ieskatīšanos sevī. Par sevis izzināšanu un ieraudzīšanu. Par apstāšanos un jautājumu uzdošanu - kur es esmu, ko es daru, kapēc es kaut ko daru vai nedaru. Tie ir arī par izaugsmi - kā mainīt esošos ieradumus, lai piedzīvotu līdzsvarotāku ikdienu! Impulsi tev palīdzēs iepazīties ar savu pašu tuvāko cilvēku - sevi, un iedos iedvesmu padomāt, kā uzlabot esošo mums vissvarīgākajās jomās - darbā, mājās, attiecībās, biznesā, ģimenē!

Mūsdienās, pakalpojumu digitalizācija sniedz mums iespēju kustēties trenera pavadījumā, mācīties un pilnveidoties attālināti. Šodien ir vienkāršāk kā jebkad agrāk sākt vingrot, jo vairs nav jāvelta dārgais laiks ceļā uz un no sporta kluba. Treniņš pielāgojas Tavam ritmam. 

Tavi kolēģi iegūs jaunu enerģijas lādiņu!

300+ apmierinātu cilvēku

Atsauksmes

Programmas autores

Esmu Ieva Grīnberga, sertificēta fitnesa, jogas un uztura trenere.


Kustībā veidojās laimes hormoni un kustībā mēs nostiprinām gan sirds un asinsvadu sistēmu, gan kaulus, gan muskuļus, gan līdzsvarojam hormonu līmeni. Kustoties mēs mazinām stresu un sakārtojam domas. Ir tik svarīgi ieviest regulārus treniņus savā ikdienas steidzīgā ritmā, tāpēc plānošana šeit ir prioritāte. 


Visu dzīvi esmu trenējusies un mācījusies no dažādiem sporta veidiem (basketbols, teniss, deja, volejbols, vieglatlētika - skriešana (ir noskriets maratons 42km)) un joga. Tik dažādi sporta veidi, taču vienoti savā vispusīgā fiziskā un mentālā spēka attīstībā. Šobrīd esmu izstudējusi un praktizēju Vinyasa un Hatha jogu, par pamatu ņemot Aštanga jogas 8 zarus/ soļus, kas nepieciešami katram cilvēkam garīgās pasaules pilnveidošanai.


Ieva Grīnberga

Rita Sprindžuka – integrālais koučs


Rita tic, ka ikviens spēj sasniegt visu. Ja mēs spējam to iztēloties, mēs spējam to radīt un ienest savā dzīvē.

Viņa aicina ikvienu apzināties savu iekšējo potenciālu, atmodināt savu patieso varēšanu drosmīgākai un piepildītākai dzīvei. Viņa raugās uz cilvēku un norisēm viņa dzīvē kā uz vienotu veselumu, apzinoties, ka iekš pasaule būtiski ietekmē ārpasaules notikumus un apstākļus. 


Caur neērtiem un tiešiem jautājumiem Rita aicina ikvienu ielūkoties sevī, savā dziļākajā būtībā, atbrīvot traucējošas attieksmes un virzīties tuvāk savai sen izsapņotai karjerai, nepiepildītiem sapņiem. Attieksmes, rīcības maiņa ir pagrieziena punkti, lai piedzīvotu sevi un savu dzīvi jaunā līmenī.


  • ieva@fitmefitness.net

Green Berg SIA