Online Fitness

Neatliec uz rītdienu, svarīgāko, kas Tev ir šodien - rūpes par sevi, savu veselību un labsajūtu. Sāc jau šodien!

 • 300+

  Apmierinātu klientu

 • Nedēļas ēdienkarte

  Bonusā!

 • Pieejams

  Visās ierīcēs.

 • Online

  Aplikācijā / e-pastā / FB Live

Kas ir online fitness?

Tas ir vingrinājumu komplekss, kas ļauj uzlabot Tavu pašsajūtu, veselību un darba spējas. Nomest liekos kg, aktivizēt vielmaiņu un uzlabot garastāvokli. Jā, kustībā slēpjas liels spēks. 


Iegādājoties programmu, saņemsi iespēju piedalīties treniņos LIVE sesijās Facebook slēgtā grupā, kā arī saņemsi treniņu ierakstus, kuri Tev tiks sūtīti gan ērtā aplikācijā, 

gan e-pastā. 

Treniņi plānoti 3 - 4 reizes nedēļā!

Kāds ir treniņš?

Katrs treniņš sākas ar iesildīšanos, kurai seko darbs ar galvenajām muskuļu grupām: sēžu un gūžas muskulatūru, kāju muskulatūru, korseti stiprinošiem vingrinājumiem, vingrinājumiem rokām un pleciem. Vingrinājumu kompleksu noslēdzam ar stiepšanos un relaksāciju.

Mūsdienās, pakalpojumu digitalizācija sniedz mums iespēju trenēties attālināti, no jeb kuras vietas pasaulē, jebkurā, sev ērtā laikā un veidā. Šodien ir vienkāršāk kā jebkad agrāk sākt vingrot, jo vairs nav jāvelta dārgais laiks ceļā uz un no sporta kluba. Treniņš pielāgojas Tavam ritmam. 


Kāda tipa treniņi tiek piedāvāti?

Get Fit - visa ķermeņa fitness (gan kardio, gan spēka vingrinājumi)

Aerobs kardio treniņš kaloriju dedzināšanai

Core - dziļo muskuļu treniņš

Body & Mind / Jogas treniņi

Ieplāno - Intensīva nedēļa Tavu mērķu sasniegšanai

No 17. - 22. janvārim būs nedēļa, kad uzsvars tiks likts uz ķermeņa svara korekciju – “Kā veselīgi un noturīgi nomest liekos kg”.

 • Runāsim par mērķa sasniegšanas pamat-elementiem,
 • Uzzināsi kā plānot un veidot savu uzturu
 • Kā veidot treniņu plānu, lai veidotu tonizētu augumu un neizdegtu

5 LIVE sarunas ar jautājumiem un atbildēm no savas jomas speciālistiem, kas Tevi motivēs un ievirzīs Tavu fitnesa un vispārējo mērķu sasniegšanai.

17.01. Nodoms - vīzija - mērķa sasniegšana. Viss sākas galvā. Saruna LIVE ar Ritu Sprindžuku (integrālās metodes kouču)


18.01. Saruna ar uztura speciālisti Agritu Spēlmani. Kas jāzina un ar ko sākt - svarīgākais par svara korekciju.


19.01. Treniņu plānošana kopā ar Ievu Grīnbergu. Kā plānot savus treniņus tā, lai neizdegtu, lai veidotu tādu ķermeņa tonusu kā vēlies, lai būtu pietiekoša slodze un daudzpusīga attīstība. 


20.01. Parunāsim par vingrošanu pēc traumām un par tradicionālajām muguras sāpēm ar topošo fizioterapeiti Ievu Peoniju.


21.01. Ieraduma veidošana - kas šobrīd izdodas un kas ne tik labi. Kopā veicināsim pozitīvu ieradumu iesakņošanos?


Dāvanas aktīvākajiem mēneša dalībniekiem :)

Abonē tagad un saņem atlaidi!

300+ apmierinātu cilvēku

Atsauksmes

Q&A

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varēšu pārtraukt abonamentu?

Protams, jebkurā laikā varēsi atcelt abonamentu bez nekādām saistībām. Atcelt abonamentu vari e-pastā aktivizējot atcelšanas saiti, vai rakstot ziņu mums.

Vai treniņi ir piemēroti iesācējiem?

Jā, treniņi ir piemēroti iesācējiem. Tomēr iesakām nepārforsēt un sākt pamazām. Katru vingrinājumu iesakām veikt ieklausoties savā ķermenī un nedarīt tam pāri, ja nejūties tam gatava. Pirms treniņiem iesakām konsultēties ar savu ārstu un, ja ir bijušas traumas, tad ar fizioterapeitu. Ja vingrinājumu izpilde sagādā sāpes vai reiboņus, tad tūlīt pārtraukt pildīt vingrinājumu.

Vai ir iespēja saņemt individuālu konsultāciju?

Pēc iespējas priecājamies konsultēt arī individuāli, jo tieši tad ir iespējams panākt vislabāko rezultātu. Lai kāds būtu Tavs mērķis - koriģēt svaru, veidot figūru vai uzlabot pašsajūtu un ieviest jaunus veselīgus ieradumus. Raksti mums, un mēs vienosimies par konsultāciju.

Vai es varēšu skatīties treniņus ierakstā un trenēties pēc sava grafika?

Jā, šī programma ir veidota tā, lai tā pielāgotos Tavām vajadzībām. Tāpēc treniņi ir apkopoti ierakstos ērtā aplikācijā un e-pastos. Tāpat arī Facebook LIVE ieraksti tiek saglabāti slēgtajā Facebook grupā abonamentiem.

Abonē tagad un saņem atlaidi.

Par mani

Esmu Ieva Grīnberga, sertificēta fitnesa, jogas un uztura trenere.


Kustībā veidojās laimes hormoni un kustībā mēs nostiprinām gan sirds un asinsvadu sistēmu, gan kaulus, gan muskuļus, gan līdzsvarojam hormonu līmeni. Kustoties mēs mazinām stresu un sakārtojam domas. Ir tik svarīgi ieviest regulārus treniņus savā ikdienas steidzīgā ritmā, tāpēc plānošana šeit ir prioritāte. Apzinoties to, esmu izveidojusi treniņu plānu, kas Tev ir pieejams jebkurā brīdī un pielāgojas Tavam grafikam. Tā ir mūsdienu tehnoloģiju priekšrocība.


Visu dzīvi esmu trenējusies un mācījusies no dažādiem sporta veidiem (basketbols, teniss, deja, volejbols, vieglatlētika - skriešana (ir noskriets maratons 42km)) un joga. Tik dažādi sporta veidi, taču vienoti savā vispusīgā fiziskā un mentālā spēka attīstībā. Šobrīd esmu izstudējusi un praktizēju Vinyasa un Hatha jogu, par pamatu ņemot Aštanga jogas 8 zarus/ soļus, kas nepieciešami katram cilvēkam garīgās pasaules pilnveidošanai.


Esmu ieguvusi Fitnesa trenera sertifikātu (LSFP: C kategorija).Tāpat esmu sertificēts uztura treneris (Precision Nutrition Level 1) Kanādas programma. Regulāri piedalos dažādos kvalifikācijas celšanas semināros, meistarklasēs. Esmu divu mazu bērnu mamma.

Ieva Grīnberga