Uzņēmuma labbūtības partneri

Uzņēmuma labbūtības partneri

Piedāvājums darba devējiem, kuri izvēlas labbūtību veiksmīga biznesa stratēģijai!

Laikā, kad daudz enerģijas tiek izmantots lai pielāgotos mainīgajiem apstākļiem, būtiski samazinās darbinieku iesaiste, spēja koncentrēties darbam, pieaug nogurums. Parastā atpūta vairs nesniedz ierasto enerģijas pieplūdumu. Rezultātā darbinieku produktivitāte vairs nav stabila. Stress ir kļuvis kā ieradums un galvenais dzinējspējs.

Wellbeing Kickstart ir dzīvesprieks, enerģija un vitalitāte applikācijā ar mērķi palielināt darbinieku iesaisti un darba spējas, attīstot un uzturot veselīgus ieradumus.

Ir vajadzīga vismaz 21 diena, lai ieviestu savā dzīvē veselīgus ieradumus uz palikšanu, un Wellbeing Kickstart ieteiks, atgādinās, pamudinās, būs kopā ar Tevi tā, lai ik diena vairotu Tavu labbūtību.

Programmas autores: Ieva Grīnberga, sertificēta fitnesa un uztura trenere un Dace Lāce, sertificēta Stress Detox trenere un WellLiving koučs.

No kā sastāv programma?

21 dienu soli pa solim

Esi aktīvs

Izkusties un izvingrojies viegli! Vingrinājumi, kas 5min laikā Tev uzlabos stāju, asinsriti un vielmaiņu. Domas sakārtosies un noskaidrosies. Kustībā rodas motivācija. Kustībā līdzsvarojas hormonu darbība. Kustība izraisa laimes hormonu izdalīšanos. Pasmaidi! :)

Ēd Enerģijai

 

Uztura ieteikumi, kas dod nepieciešamo enerģijas balansu. Vai Tu zini kāds ir Tavs enerģijas balanss? Veselīgas alternatīvas sātam, vitamīniem, spēkam un vitalitātei.

Elpo veiksmei

Tiec viegli galā ar stresu ar viegli pielietojamām elpošanas tehnikām.

Elpo lai sasniegtu vairāk. Elpo veiksmei. Elpo lai izdotos. Elpo lai atmodinātu vajadzīgo spēku un gudrību sevī. Elpo lai Tu būtu Tu.

Labas domas, labi darbi

Esi vesels, jūties labi, domā labas domas un dari labus darbus. Izdari izvēles, lai justu piepildījumu. Dari vienkāršas lietas, kas Tev sagādā prieku. Esi aktīvs - dari to, ko vari, un izbaudi to, ko dari. Esi sev, citiem un sabiedrībai.

Piesakies izmēģinājumam!

Raksti: ieva@fitmefitness.net

Atpakaļ pie bloga