Pārdomas par laika plānošanu un prioritātēm

Pārdomas par laika plānošanu un prioritātēm

Vai Tavā laika plānā ir brīdis SEV?

Svarīgākās lietas savā ikdienā mēs plānojam. Tad kāpēc bieži vien es dzirdu, ka man nav laika "sportam", vai man nav laika "sev"?! Vienalga vai attasnojums ir darbā, vai atdodu sevi visu ģimenei..To iedomājoties šermuļi pārskrien pār ķermenim. Mīļie, nav nekā svarīgāka par laiku sev...izklausās egoistiski? Tad padomājiet no šāda skatpunkta. Ja Tev nebūs laika sev, kustībai, pašizaugsmei un hobijiem, tas nozīmē, ka Tavs prāts ir nemitīgi uzvilkts un stresa pārņemts, Tev nav iespēju kvalitatīvi atjaunoties, uzelpot, nostiprināt savu ķermeni un pŗātu, tātad Tu kļūsti par "vāveri ritenī", bieži vien pat nesaprotot, pēc kā dzenies? Naudas, varas, atzinības? Kāda jēga, ja nespēj pat izbaudīt? Šajā ritmā citi stabulē Tavu dzīvi.

"Aicinu pārņemt savās rokās savas dzīves stafeti."

Veltot laiku plānošanai, mēs izkristalizējam svarīgās lietas no mazsvarīgām.

Mēs ieraugām vīziju un mērķi, kuru varam sajust un īstenot mazos solīšos, lai to sasniegtu.

Koncentrējoties uz svarīgāko, mēs atsijājam laika zagļus un varam atrast laiku gan treniņam, gan meditācijai vai kādam citam hobijam, kas Tevi piepilda un priecē.

Atrodot laiku savai pašizaugsmei un meditācijai, Tu pamazām sāc starot kā harmoniska dvēsele, kuru izjūt arī apkārtējie, un harmonizējās arī attiecības ar apkārtējiem, Tavu ģimeni, kolēģiem un draugiem.

Atrodot laiku sportiņam, Tev izvēdinās galva, mazinās stresa līmenis, uzlabojās vielmaiņa un imunitāte, kustību amplitūda un stabilizējās hormonu līmenis. Mazāk zāļu vecumdienās, vairāk prieka un kustības. Tamdēļ ir vērts, veltīt laiku sev. Sportiņam. Meditācijai.

 

 

Atpakaļ pie bloga